Украина, Винницкая обл., г. Хмельник Карта проезда
+38 043 382 17 80, +38 067 642 17 80
Заказать обратный звонок
X Заказ обратного звонка!
  ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ АБО ХІВАМАТ-ТЕРАПІЯ

  ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ АБО ХІВАМАТ-ТЕРАПІЯ 

  Процедура хівамат-терапії в Україно-Ізраїльському медичному центрі «St.Damian» - одна із найпоширеніших та найнеобхідніших процедур для людей, які мають захворювання нервової системи, опорно-рухового апарату, м’яких тканин, а також спортивні травми.

  При здійсненні лімфодренажного масажу лікар та пацієнт підключені до апарата «HIVAMAT 200», який генерує легкі коливання за попередньо-заданими параметрами. Пацієнт тримає в руці титановий елемент апарата, а лікар, у спеціальних рукавичках, масажує визначені ділянки тіла. Під час  процедури створюються легкі рухи в тканинах шкіри, пацієнт відчуває  м’яку, комфортну вібрацію за рахунок дії змінного електростатичного поля, що виникає між руками лікаря та поверхнею тіла пацієнта за допомогою апарата «HIVAMAT 200».

  Електростатичні імпульси мають протизапальну, дренажну дію, проникаючи глибоко в тканини, вони прискорюють місцеві метаболічні процеси в шарах шкіри, знижують біль, запальні процеси та набряки.

  Лікарі Україно-Ізраїльського медичного центру  «St.Damian» призначають хівамат-терапію, як окремий метод лікування захворювань або в комплексі з іншими фізіотерапевтичними заходами та медичними препаратами для лікування:

   

  - болей різного характеру (мігрені, остеохондрозу, міозитів, ревматизму)

  - артрозу, епікондиліту розтягнень, розривів сухожиль

  - порушення венозного кровообігу

  - гематом

  - порушення лімфообігу

  - порушення трофіки тканин (пролежнів, хвороби Зудека, хвороби Бехтерева, остеопорозу)

  - порушення тонусу та скорочення м’язів

  - порушення тонусу дихальних шляхів

  - порушення цілісності шкіри (опіків, відкритих ран)

  - надлишкової ваги та целюліту

  - спортивних травм

  - рубців.

   

  Хівамат-терапія застосовується також для підтримки еластичності шкіри і тонусу м’язів обличчя, як  омолоджуюча процедура.

  Пацієнти відчувають полегшення вже після першого сеансу. Курс лікування, призначений лікарем допомагає повністю усунути запалення, біль та набряки.

       Тел. +38 043 382 17 80, +38 067 642 17 80

       e-mail:  st.damian@ukr.net, www.st-damian.com