Украина, Винницкая обл., г. Хмельник Карта проезда
+38 043 382 17 80, +38 067 642 17 80
Заказать обратный звонок
X Заказ обратного звонка!
  КАМЕНІ В ПРОСТАТІ, ІМПОТЕНЦІЯ, АДЕНОМА ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ - НЕ ВИРОК

   

  КАМЕНІ В ПРОСТАТІ, ІМПОТЕНЦІЯ, АДЕНОМА ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ - НЕ ВИРОК

  Фахівці Україно-Ізраїльського медичного центру  «St.Damian»   здійснюють діагностику та лікування   еректильної дисфункції, хронічного простатиту, хвороби Пейроні, чоловічого безпліддя, доброякісної гіперплазії  передміхурової залози, вікових та функціональних розладів чоловічої статевої системи за допомогою рідкісної в Україні Ізраїльської системи «ЕД 1000».

  Це медичне обладнання, що використовує ударні хвилі низької інтенсивності, які  сприяють утворенню нових судин в кавернозних тілах статевого органу, що сприяє відновленню ерекції, допомагає  усунути всі неприємні симптоми і розлади.

  Лікування із застосуванням «ED 1000» - безпечний і ефективний метод, що на відміну від  хірургічного лікування, не має побічних дій, не несе травматичних наслідків і больових ефектів пацієнту.

  Всі необхідні процедури призначаються індивідуально. Кожному пацієнту приділяється необхідна кількість часу та уваги  для повного обстеження, встановлення діагнозу, з’ясування причини захворювання, проводиться ультразвукова діагностика, трансректальне ультразвукове дослідження простати, підбирається оптимальний метод лікування, згідно світових стандартів.  

  Лікування захворювань  урології, андрології у медичному центрі «St.Damian» - це комплекс заходів, спрямованих на швидке досягнення результатів та повне відновлення організму чоловіка.

  Тел. +38 043 382 17 80, +38 067 642 17 80

  e-mail:  st.damian@ukr.net, www.st-damian.com