Украина, Винницкая обл., г. Хмельник Карта проезда
+38 043 382 17 80, +38 067 642 17 80
Заказать обратный звонок
X Заказ обратного звонка!
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ST.DAMIAN» ПОВЕРТАЄ РАДІСТЬ ПОВНОЦІННОГО ЖИТТЯ

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ST.DAMIAN» ПОВЕРТАЄ РАДІСТЬ

ПОВНОЦІННОГО ЖИТТЯ

Чоловіки, які страждають від еректильної дисфункції, простатиту, доброякісної гіперплазії передміхурової залози, каменів у простаті, жінки, що мають гінекологічні захворювання, гормональний дисбаланс, люди різного віку, яких турбують захворювання шкіри, опорно-рухового апарату знаходять порятунок у медичному центрі  «St.Damian».

Унікальний центр здоров’я відкрився у місті Хмільнику на початку вересня, а   лікування в ньому вже встигли  пройти люди з різних куточків України та з-за кордону.

Досвідчені лікарі медичного центру «St.Damian» здійснюють всі види ультразвукового дослідження дітям та дорослим, дерматоскопію (обстеження родимок, шкірних покривів), діатермокоагуляцію (видалення новоутворень на шкірі), біопунктуру (введення препаратів «Heel» у біологічно-активні точки), Су-Джок терапію (нетрадиційне лікування по біологічно-активних точках кисті і ступні: голковколювання), грязелікування, застосовують новітнє ізраїльське обладнання та комплексні підходи до лікування захворювань.

Напрями лікування:

-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІЯ

-УРОЛОГІЯ, АНДРОЛОГІЯ

-ГІНЕКОЛОГІЯ

-ФІЗІОТЕРАПІЯ  

Масажі: вакуумно-роликовий, класичний ручний, медовий масаж.

Кожному клієнту  забезпечується індивідуальне призначення лікування, комфортні умови, турбота професійних лікарів і повернення радості повноцінного життя.

Адреса медичного центру: Вінницька обл., м.Хмільник, вул.Курортна 10. Санаторій «Поділля», корпус 3.

Тел. +38 043 382 17 80, +38 067 642 17 80

e-mail:  st.damian@ukr.ne, www.st-damian.com