Украина, Винницкая обл., г. Хмельник Карта проезда
+38 043 382 17 80, +38 067 642 17 80
Заказать обратный звонок
X Заказ обратного звонка!
  НЕ ДОПУСТИ ПОЯВУ МЕЛАНОМИ

  НЕ ДОПУСТИ ПОЯВУ МЕЛАНОМИ – ОБСТЕЖЕННЯ РОДИМКИ ЗАЙМАЄ МЕНШЕ 5 ХВИЛИН

  Підступна меланома – одна із найнебезпечніших злоякісних пухлин. Вона виникає з родимки не болить і не створює дискомфорту. Родимка може змінювати розмір, колір та форму. Дуже часто людина не помічає ці зміни або не зважає на них, а коли звертається до лікаря – хвороба прогресує невпинними темпами. В Україні меланома виникає, як у дорослих, так і в дітей, вона може, навіть, передатися через плаценту дитині від матері при вагітності.

  Виявити онкозахворювання шкіри на ранній стадії, обстеживши родимки або підозрілі новоутворення, можливо завдяки дерматоскопії.  У країнах Європи це обстеження обов’язково проходить кожен громадянин.

  Лікарі Україно-Ізраїльського медичного центру «St.Damian» проводять дерматоскопію за допомогою спеціального приладу, дерматоскопа HEINE «DELTA 20», який дозволяє з високою точністю провести діагностику патологій шкірного покриву, завдяки ахроматичній оптиці високого розрішення.

  Така процедура займає всього декілька хвилин, після чого лікар-дерматовенеролог надає пацієнту інформацію стосовно стану його здоров’я.

  Якщо онкологічні  захворювання шкіри виявлено на ранній стадії, їх можна вилікувати повністю.  

  Не шкодуйте декілька хвилин свого часу для обстеження – вони можуть коштувати Вам життя.

  Тел. +38 043 382 17 80, +38 067 642 17 80

  e-mail:  st.damian@ukr.net, www.st-damian.com

  .