Украина, Винницкая обл., г. Хмельник Карта проезда
+38 043 382 17 80, +38 067 642 17 80
Заказать обратный звонок
X Заказ обратного звонка!
БЕЗПЛІДДЯ – НЕ ВИРОК

За статистикою ВООЗ,  більше мільйона подружніх пар в Україні не можуть мати дітей. До безпліддя призводять різні фактори: захворювання системи кровообігу та сечостатевої системи, гормональні розлади (збої), наслідки шкідливих  звичок, TORCH- інфекцій та інших хвороб у чоловіків і жінок.

Для того, що вилікувати безпліддя, потрібно виявити причину захворювання та вірно встановити діагноз.

В Україно-Ізраїльському медичному центрі «St. Damian» здійснюється діагностика та лікування захворювань урології, андрології та гінекології.

Завдяки новітньому обладнанню проводяться всі необхідні види діагностики.

Сучасний апарат ультразвукової діагностики, який застосовують фахівці медичного центру «St. Damian» має чутливі датчики, що дозволяють здійснювати вагінальне, трансректальне і трансабдоміальне дослідження.

Лікування призначається індивідуально та передбачає комплекс процедур згідно європейських стандартів.

Медичний центр «St. Damian» перший на Вінниччині, унікальний у застосуванні новітнього ізраїльського обладнання, зокрема системи «ED 1000», що допомагає вилікувати гострі та хронічні чоловічі захворювання.

Досвідчені лікарі з багатою практикою роботи у гінекології, урології, андрології надають всі необхідні консультації, проводять обстеження та лікування на найвищому рівні.

УКРАЇНО-ІЗРАЇЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР «ST. DAMIAN» - ЦЕНТР ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

 м.Хмільник, вул.Курортна 10.

Тел. +38 043 382 17 80, +38 067 642 17 80

e-mail:  st.damian@ukr.net,